Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Letáky z kategorie Drogerie

Mary Kay leták informace

Všechny platné Mary Kay katalogy a letáky na jednom místě! Jelikož Mary Kay nevydává papírové letáky, připravili jsme pro vás akční nabídku z newsletterů. Každý týden se můžete těšit na speciální nabídky a Mary Kay akce. Kromě toho Mary Kay vydává každý měsíc katalog, který seženete u své Mary Kay poradkyně nebo online na našich stránkách.

Společnost Mary Kay Cosmetics je přední světový prodejce kosmetiky se sítí nezávislých kosmetický poradkyň. Společnost založila Mary Kay Ash v Dallasu roku 1963. Do České republiky se značka Mary Kay dostala v roce 1996. Společnost má své pobočky ve více než 35 zemích světa jako například v Austrálii, Kanadě, USA, Brazílii, v Číně, ve Velké Británii, Německu, Polsku, Rusku a v dalších zemích.

Mary Kay nabízí široký sortiment dekorativní a pečující kosmetiky jako krémy, fixační gely, masky, odličovače, séra, tvářenky, oční stíny, řasenky, konturovací tužky, make-upy, korektory, pudry, rtěnky, lesky na rty, sprchové gely, peelingy, balzámy, krémy po opalování, vůně pro ženy i muže, štětce, aplikátory a další produkty.

Pokud máte o produkty Mary Kay zájem, můžete si je objednat na Mary Kay e-shopu nebo u své Mary Kay poradkyně, u které si můžete prohlédnout i Mary Kay katalog a jeho aktuální Mary Kay akce. Svou nejbližší nezávislou poradkyni najde na internetových stránkách společnosti, stačí jen vyplnit vaše poštovní směrovací číslo a vybrat si podle profilů.

Mary Kay online katalog si ovšem můžete i zdarma prolistovat na našich stránkách. Kromě katalogu Mary Kay vydává i čtyřikrát do roka Knihu o kráse, která je vždy plná inspirace, rad, tipů a nejnovějších trendů.

Nezávislé poradkyně také pořádají Hodinku krásy, kde si zdarma můžete vyzkoušet přípravky Mary Kay a využít odborné poradenství. Sami si můžete vybrat datum a místo, kde bude Hodinka krásy probíhat, stačí se jen zaregistrovat na internetových stránkách společnosti.

Mary Kay netestuje své produkty na zvířatech a usiluje o ochranu životního prostředí. Společnost v České republice a na Slovensku získala ocenění Superbrands, které je udělováno nejvýznamnějším značkám světa.

Podobné obchody jako Mary Kay s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Mary Kay.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se