Marks & Spencer katalog informace

Všechny platné Marks & Spencer katalogy na jednom místě. A akční nabídka kvalitního módního zboží, kosmetiky a delikátních potravin na kterou upozorňuje Marks & Spencer leták. U nás najdete nejnovější Marks & Spencer kolekci a akční ceny zboží pohromadě. Prolistujte si Marks & Spencer katalog online.

Marks & Spencer je britský maloobchodní řetězec, který nabízí především módní sortiment. Kromě oblečení se Marks & Spencer specializuje i na prodej doplňků do domácnosti, kosmetiky a potravin. Společnost má v současné době více než 700 prodejen Marks & Spencer v Anglii a dalších více jak 300 prodejen v ostatních padesáti osmi zemích světa. Marks & Spencer prodejny jsou rozšířeny po celé Evropě, na Středním východě a v Asii.

Historie společnosti se začala psát v roce 1884 v Leedsu, kdy byla založena Michaelem Marksem z Ruska, který později přizval i společníka Thomase Spencera. Od jejich příjmeních je odvozen současný název Marks & Spencer. V České republice najdeme osmnáct prodejen Marks & Spencer, dvě v Brně a v Ostravě, jednu v Českých Budějovicích, Jihlavě, Karlových Varech, Liberci, Plzni, Ústí nad Labem a zbytek v Praze například na v budově Melantrich na Václavském náměstí, v Centrum Černý Most, v Palladiu, na Chodově, na Budějovické v Centru DBK, v Letňanech nebo v obchodním Centru Nový Smíchov.

Marks & Spencer nabízí vysoce kvalitní módné oblečení pro ženy, muže i děti, obuv, kabelky, batohy, doplňky, pečující a dekorativní kosmetiku, vlasové přípravky nebo nábytek a bytové doplňky. Kromě toho Marks & Spencer nabízí i delikátní potraviny například sušenky, čokolády, bonbóny, arašídové pomazánky, ovesné vločky, javorové sirupy, lahodné čaje, krémové omáčky a pesta, koření nejvyšší kvality, kvalitní vína, bramborové chipsy, směsi oříšků, portugalské sardinky a hotová jídla a sezonní novinky.

Probíhající akční nabídky oblečení, kosmetiky, bytových doplňků a potravin prémiové kvality najdete v Marks & Spencer letáku, který pro vás připravujeme na těchto stránkách. Kromě to společnost pravidelně vydává i katalog s nejnovější Marks & Spencer kolekcí.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1506 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo