Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Letáky z kategorie

Lunzo leták informace

Všechny platné Lunzo letáky na jednom místě! Nakupujte kvalitní zboží za ty nejlepší ceny a navíc poštovným zdarma. Na nejnovější akce upozorňuje Lunzo leták, který si můžete online prolistovat na našich stránkách. Letáky vytváříme z newsletterů, které obchod rozesílá svým zákazníkům.

Lunzo nabízí tisíce produktů za jedinečné ceny. Firma sídlí v Plzni a zprostředkovává nákup ze zahraničních obchodů. Hlavní výhodou nakupování přes Lunzo.cz je poštovné zdarma. Společnost se netají tím, že veškeré zboží, které na Lunzo zakoupíte, pochází z Číny nebo Thaiwanu. Jak je možné, že z takové dálky neplatíte poštovné? Zahraniční prodejci zaplatí dopravu za vás,díky velkému počtu zásilek, které do České republiky zasílají.

Lunzo nabízí širokou škálu produktů různých kategorií. Vybírejte pomocníky a produkty do kuchyně nebo koupelny, dekorace, doplňky do domácnosti, elektroniku jako například herní konzole, chytré hodinky, audio přehrávače, sluchátka a další. Nechybí ani kabelky, batohy, peněženky, oblečení pro ženy, muže i děti jako třeba bundy, mikiny, šaty, kalhoty, trička, šortky, sukně, plavky, spodní prádlo, módní doplňky, sportovní pomůcky, šperky, hodinky, hračky, samolepky, autíčka, figurky, kosmetiku nebo třeba vlasové doplňky.

Podívejte se na aktuální nabídku zboží za skvělé ceny, kterou najdete v Lunzo letáku. Leták pro vás vytváříme z Lunzo newsletterů, můžete si ho online prolistovat na našich stránkách. Nenechte si ujít speciální výprodeje a Lunzo slevy. Lunzo e-shop připravuje akce každý den. Co seženete za akční ceny zrovna dnes?

Jedinou nevýhodou nákupu na Lunzo.cz je reklamace zboží. Pokud vám přijde vadné zásilka, musíte ji reklamovat přímo u prodejce z Asie. Jelikož odeslání balíčku do Asie není zrovna levnou záležitostí, reklamace se vyplatí jen u dražších věcí. Pokud se pro reklamaci rozhodnete, můžete se obrátit na Lunzo, společnost vám pomůže reklamaci zajistit.

Podobné obchody jako Lunzo s akčními letáky a katalogy

Skutečně chcete přijít o 1,2 % zpět z ceny nákupu v obchodě Lunzo?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.