Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.

Dr. Max karta výhod: slevové poukazy i lékařská konzultace!

Využít služeb lékárny potřebuje čas od času každý. Ať už se jedná o kašel, sužující bolest hlavy nebo touhu podpořit zdraví vhodnými potravinovými doplňky, pomoc najdete právě v lékárně. Pokud navíc můžete pořídit léky za výhodnější cenu, je to příjemný bonus. Lékárna Dr. Max si svých zákazníků...
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Letáky z kategorie

Lékárna.cz leták informace

Všechny platné Lékárna.cz letáky na jednom místě! Oblíbená lékárna vydává připravuje akční nabídky několikrát měsíčně. Letáky pro vás vytváříme z Lékárna.cz newsletterů. Všechny akce tak najdete na jednom místě. Prolistujte si Lékárna.cz leták online a nenechte si ujít žádnou speciální nabídku.

Lékárna.cz je první českou internetovou lékárnou. Založena byla v roce 1999 PharmDr. Vladimírem Finsterlem. Lékárna spadá po společnost Pears Health Cyber. Hlavní Firsterlova myšlenka je, aby pacienti měli možnost volby, pokud jde o jejich zdraví. Sídlo Lékárna.cz najdeme v Praze na Palmovce a sklad v Chrudimi, kde se nachází více než dvacet pět tisíc produktů od téměř dvou a půl tisíců výrobců. Vyškolený personál ve skladech dbá na správné lékařské zacházení.

Na Lékárna.cz e-shopu najdeme alternativní medicínu, volně prodejné léky, doplňky stravy, literaturu o zdraví a prospekty, oční optiku, ortopedické potřeby, sexuální potřeby, vitamíny a minerály, zdravotnické potřeby a sportovní potřeby. Vyberou si všichni, kteří řeší nějaký problém například s intimitou, s opalováním, štítnou žlázou, cukrovkou, chřipkou, se svaly, klouby a kostmi, s močovými cestami, nervovou soustavou, očima, trávením, oslabenou imunitou, alergií, bolestí, kožnímu problémy nebo s krevním oběhem a žílami.

Nechybí ani dermokosmetika, aromaterapie, bylinná kosmetika, dekorativní kosmetika, deodoranty a antiperspiranty, holení a depilace, hygienické potřeby, kosmetické přístroje, manikúra, pedikúra, masážní pomůcky, opalovací prostředky, parfémy, pleťová kosmetika, přípravky proti hmyzu, tělová kosmetika, ústní hygiena, zboží pro děti a maminky, zdravá výživa a speciální doplňky na hubnutí, eko drogerie, chovatelské potřeby, úklidové prostředky, prací prostředky a další. Lékárna.cz nabízí produkty od předních značek jako například Curaprox, Revalid, Cemio, Bepanthen nebo Wobenzym.

Na akční nabídky upozorňuje Lékárna.cz leták, který pro vás připravujeme na těchto stránkách. Nenechte si ujít speciální akce, výprodeje a Lékárna.cz slevy. Na internetových stránkách společnosti také najdete spoustu rad a tipů.

Skutečně chcete přijít o  5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Lékárna.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.