Aktuální letáky a letáky na příští týden Kouzlo barev

Kouzlo barev leták informace

Všechny platné Kouzlo barev letáky na jednom místě! Obchod rozesílá letáky pravidelně jednou za čtrnáct dní do schránek všude, kde má prodejny a jejich planost je většinou od úterý do úterý přespříštího týdne. Změny bývají o státních svátcích. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete Kouzlo barev leták online.

Prodejny Kouzlo barev spadají pod mateřskou společnost Barvy a laky Hostivař, kterou můžeme znát i pod zkratkou BAL. Kromě maloobchodní sítě Kouzlo barev patří pod společnost i prodejny Barevný ráj, Ráj drogerie a Kouzlo drogerie. Česká firma už má za sebou dlouhou historii, založena byla už v roce 1893.

Maloobchodní řetězec Kouzlo barev se od prodejen Barevný ráj liší v tom, že v prodejnách označených Kouzlo barev jsou pro věrné zákazníky připraveny speciální slevy na vybrané produkty nebo dárky k nákupu. Výhody mohou čerpat členové klubu Kouzlo barev a Kouzlo drogerie po předložení věrnostní karty.

Zboží z prodejen Kouzlo barev zakoupíte jak na vesnicích, tak i ve větších městech. V obchodech najdeme bohatý sortiment nejen barev a laků za nízké ceny. Jednou za dva týdny BAL vydává Kouzlo barev leták, kde se můžete těšit na akční nabídky, slevy a výprodeje. Prolistujte si Kouzlo barev aktuální leták na tento týden v pohodlí domova. Přinášíme vám všechny platné akce na jednom místě.

Kouzlo barev nabízí průmyslové barvy na kovy, dřevo, podlahy, malířské barvy, barvy a laky na dřevo, barvy na kov, fasádní barvy a omítky, barvy na střechy a okapy, barvy na beton a bazény, barvy na radiátory, lepidla na podlahy a tapety, tónovací přípravky, speciální spreje a přípravky, ředidla, technické kapaliny, lepidla, tmely, montážní pěny, stěrky a štuky, malířské suroviny, štětce, válečky a další pomůcky, kbelíky, misky, kosmetiku a hygienické potřeby, drogerii, prací a úklidové prostředky, sortiment do domácnosti a doplňky do bytu, hnojiva, osiva, ochranné pomůcky, chovatelské potřeby, autokosmetiku, směsi do ostřikovačů, nemrznoucí kapaliny, maziva, oleje a další. Kromě kamenných prodejen lze zboží zakoupit i na BAL e-shopu.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1866 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo