Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Kouzlo barev leták informace

Všechny platné Kouzlo barev letáky na jednom místě! Obchod rozesílá letáky pravidelně jednou za čtrnáct dní do schránek všude, kde má prodejny a jejich planost je většinou od úterý do úterý přespříštího týdne. Změny bývají o státních svátcích. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete Kouzlo barev leták online.

Prodejny Kouzlo barev spadají pod mateřskou společnost Barvy a laky Hostivař, kterou můžeme znát i pod zkratkou BAL. Kromě maloobchodní sítě Kouzlo barev patří pod společnost i prodejny Barevný ráj, Ráj drogerie a Kouzlo drogerie. Česká firma už má za sebou dlouhou historii, založena byla už v roce 1893.

Maloobchodní řetězec Kouzlo barev se od prodejen Barevný ráj liší v tom, že v prodejnách označených Kouzlo barev jsou pro věrné zákazníky připraveny speciální slevy na vybrané produkty nebo dárky k nákupu. Výhody mohou čerpat členové klubu Kouzlo barev a Kouzlo drogerie po předložení věrnostní karty.

Zboží z prodejen Kouzlo barev zakoupíte jak na vesnicích, tak i ve větších městech. V obchodech najdeme bohatý sortiment nejen barev a laků za nízké ceny. Jednou za dva týdny BAL vydává Kouzlo barev leták, kde se můžete těšit na akční nabídky, slevy a výprodeje. Prolistujte si Kouzlo barev aktuální leták na tento týden v pohodlí domova. Přinášíme vám všechny platné akce na jednom místě.

Kouzlo barev nabízí průmyslové barvy na kovy, dřevo, podlahy, malířské barvy, barvy a laky na dřevo, barvy na kov, fasádní barvy a omítky, barvy na střechy a okapy, barvy na beton a bazény, barvy na radiátory, lepidla na podlahy a tapety, tónovací přípravky, speciální spreje a přípravky, ředidla, technické kapaliny, lepidla, tmely, montážní pěny, stěrky a štuky, malířské suroviny, štětce, válečky a další pomůcky, kbelíky, misky, kosmetiku a hygienické potřeby, drogerii, prací a úklidové prostředky, sortiment do domácnosti a doplňky do bytu, hnojiva, osiva, ochranné pomůcky, chovatelské potřeby, autokosmetiku, směsi do ostřikovačů, nemrznoucí kapaliny, maziva, oleje a další. Kromě kamenných prodejen lze zboží zakoupit i na BAL e-shopu.

Podobné obchody jako Kouzlo barev s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Kouzlo barev.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se