Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Klub Knihy Dobrovský - výhody pro vášnivé čtenáře

Klub Knihy Dobrovský - výhody pro vášnivé čtenáře

Máte dlouhou chvíli při cestě do práce či do školy? Nebo jen rádi trávíte dlouhé večery čtením knih? Kupte si nejnovejší bestseller v obchodě Knihy Dobrovský a nechte se unášet strhujícími příběhy. Díky věrnostnímu programu navíc ušetříte pár korun navíc, za které si můžete koupit hned další knížku.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Letáky z kategorie Ostatní

Knihy Dobrovský leták informace

Všechny platné Knihy Dobrovský letáky a Knihy Dobrovský newslettery na jednom místě! Knihkupectví Knihy Dobrovský rozesílá akční nabídky několikrát týdně. Kromě slev se můžete také těšit na různé tipy a recenze. Nakoukněte na našich stránkách do Knihy Dobrovský letáku online.

Historie knihkupectví Knihy Dobrovský se začala psát v roce 1990, kdy se v Praze na Pankráci začaly prodávat první knížky. Od té doby obchod prošel velkou změnou. V současné době najdeme po celé České republice dvacet devět prodejen Knihy Dobrovský, a to v Praze: Václavské náměstí, Arkády Pankrác, Anděl City, OD Kotva, Metropole Zličín, OC Letňany, Dejvice, NC Eden, dále pak v Brně, Ostravě, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Chebu, Kolíně, Liberci, Mostě, Olomouci, Plzni, Teplicích, Tachově a v Ústí nad Labem.

Knihy Dobrovský nabízejí knihy nejrůznějších žánrů jako světová a česká beletrie, detektivky, thrillery, horory, poezie, historické romány, sci-fi, fantasy, komiksy, knihy pro ženy, dětskou literaturu, odbornou literaturu, publikace v cizích jazycích, naučnou literaturu, kuchařky, turistické průvodce, mapy a atlasy, cestopisy, knihy o zdraví, hubnutí a sportu nebo učebnice.

Nechybí ani doplňkový sortiment jako omalovánky pro dospělé, společenské hry od Albi, kreativní sady, puzzle, plyšové hračky, klíčenky, stavebnice, hry na počítač, hlavolamy, filmy, kalendáře, diáře, školní potřeby, zápisníky, fotoalba, magnety, svíčky Yankee Candle, dárky a další. Nenechte si ujít Knihy Dobrovský slevy, výprodeje a speciální akce. Z newsletterů, které obchod zasílá svým zákazníkům, pro vás vytváříme Knihy Dobrovský leták, kde aktuální akce najdete.

Věrní zákazníci se mohou zapojit do Klubu Knihy Dobrovský a využívat tak ještě více výhod. Členové za každý nákup na Knihy Dobrovský e-shopu nebo na Knihy Dobrovský prodejnách získávají na svou kartičku body, které pak mohou vyměnit za slevové poukazy. Kromě toho na vás čekají také dárky k narozeninám a další speciální akce, které jsou určeny jen pro členy.

Podobné obchody jako Knihy Dobrovský s akčními letáky a katalogy

Skutečně chcete přijít o  5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Knihy Dobrovský?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se