Přinášíme vám akční nabídky, které tento týden najdete v oblíbených hypermarketech a supermarketech. Mrkněte, co najdete v aktuálním Tesco letáku, Billa letáku, Lidl letáku, Albert letáku, Kaufland letáku, Penny Market letáku, Makro letáku, COOP letáku, Globus letáku a v dalších obchodech. Porovnejte všechny aktuální nabídky a nakupte co nejvýhodněji.

V této kategorii najdete přehled všech letáků hypermarketů a supermarketů. V letácích na vás čekají akce, slevy a speciální nabídky, které tento týden obchody nabízejí. Kde mají levnější ovoce, maso a jaké spotřební zboží v obchodech právě najdeme? To se dozvíte na našich stránkách.

Prohlédnout si můžete například Billa leták. Billa vydává každý týden hlavní leták a vedlejší leták. Kromě toho se můžete setkat i s letáky, které platí pouze pro určité prodejny, leták s nabídkou čerstvých ryb, vín nebo leták Billa je levná a pro členy klubu je připraven leták Billa Bonus Club.

Dále Penny market leták. V Penny Marketu najdeme každý týden dva letáky, a to Pondělník a Čtvrtečník. Pondělník platí od pondělí do středy a Čtvrtečník od čtvrtka do neděle. Součástí Čtvrtečníku je i speciální víkendová nabídka.

Lidl leták je tematicky stylizován podle akčního týdne. Těšit se můžete například na italský týden, řecký týden, retro týden a spoustu dalších témat. V letáku na vás pravidelně čeká kromě potravin i spotřební zboží jako například věci na kempování, sportovní oblečení, pomůcky pro kutily a další.

Nakouknou můžete také do Kaufland letáku, Albert letáku, Tesco letáku nebo Globus letáku. Tyto letáky bývají většinou rozděleny podle toho, jestli se jedná o supermarket nebo hypermarket. Globus vydává pro každou prodejnu leták zvlášť. Kromě klasických letáků supermarkety a hypermarkety vydávají i speciální letáky například na vánoční zboží a podobně.

V této kategorii najdeme i Makro letáky. Makro vydává několik letáků například letáky distribuce, gastronomie, inspirace, Váš obchod, spotřební zboží a další. Kromě velkých obchodů tu najdete i letáky menších obchodů jako například COOP leták, Terno leták nebo Trefa leták. COOP vydává letáky Menu TUTY a TIP, TIP extra, leták Super cena a Regionální akce. Leták Super cena platí i v prodejnách Terno a Trefa.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1258 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.