Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

HM Studio leták informace

Všechny platné HM Studio katalogy a letáky na jednom místě! Nakupujte hračky v oblíbeném hračkářství za akční ceny. Už nemusíte čekat, až se vám do ruky dostane tištěný aktuální katalog, u nás si ho můžete prolistovat online z pohodlí vašeho domova. Nechte se inspirovat dárky pro vaše blízké.

HM Studio je oblíbené české hračkářství. Historie firmy se začala psát v roce 1994, kdy byla založena Janem Maříkem. HM Studio se zabývá velkoobchodním i maloobchodním prodejem hraček. Po České republice aktuálně najdeme celkem 24 HM Studio prodejen, které jsou plné hraček a najdeme v nich i zábavné dětské koutky plné atrakcí. Prodejny jsou v Praze, na Příbrami, v Benešově, Karlových Varech, Chebu, Klatovech, Plzni, v Jindřichově Hradci, Táboře, Českých Budějovicích, Strakonicích, Hradci Králové, Pardubicích, v Brně, Olomouci, Ostravě, Uherském Hradišti a ve Zlíně.

Zboží můžete zakoupit na HM Studio prodejnách nebo v HM Studio e-shopu. Vybírat můžete z široké nabídky hraček: autíčka, vláčky, letadla, pistolek, stavebnice, lego, puzzle, dřevěné hračky, knížky, tašky a batohy, interaktivní hračky, oblečení a doplňky, dekorace a dárky, platové hračky, hračky na dálkové ovládání, panenky, kočárky, bižuterie a korálky, plyšové hračky, figurky a zvířátka, výtvarné hračky, hudební hračky, kostýmy a masky, hry, ptákoviny, klíčenky, zábavné hmoty, sport a míčové hry, zahradní nářadí, hračky do vody a na písek a mnoho dalšího.

HM Studio nabízí produkty od známých značek navíc jen v HM Studio exkluzivně zakoupíte hračky značek Bullyland, Clementoni, Reatoy nebo Doll World. Firma má také licenci na výrobky s postavičkami ze známého komiksu Čtyřlístek nebo Krteček a jeho kamarádi. Akční nabídky zboží na vás čekají v HM Studio katalogu, který si u nás můžete prolistovat online z pohodlí vašeho domova.

Pravidelní zákazníci mohou vstoupit do věrnostního programu Klub království hraček. Členové pak získávají slevy až -21 % na hračky, narozeninové slevy a další výhody. Výhody lze čerpat i na prodejnách nebo v internetových obchodech Bambule a Sparkys.

Podobné obchody jako HM Studio s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod HM Studio.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se