Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Letáky z kategorie Ostatní

H&M leták informace

Všechny platné H&M katalogy a letáky na jednom místě! Nakupujte stylovou módu pro ženy, muže i děti v oblíbeném obchodě H&M za skvělé ceny. Akční nabídky pro vás vytváříme z newsletterů, které obchod zasílá zaregistrovaným zájemcům na e-mail. U nás najdete H&M katalog online a přitom se k odběru novinek registrovat nemusíte.

Švédský obchodní řetězec H&M byl založen ve čtyřicátých letech minulého století. Cílem zakladatele Erlingem Perssonem bylo přinést kvalitní a slušivou dámskou módu za dostupné ceny. V šedesátých letech pak společnost H&M začala expandovat i do zahraniční. Nyní prodejny H&M najdeme například v Norsku, Dánsku, Velké Británii, České republice, na Slovensku, ve Švýcarsku, Portugalsku, Finsku, Francii, Belgii, Rakousku, Španělsku, Nizozemí, USA, Souslu a v dalších zemích.

V České republice se prodejny H&M nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Liberci, Olomouci, v Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Hradci Králové, v Pardubicích, Zlíně, na Kladně, v Opavě, Frýdku-Místku, Karviné, Teplicích, Děčíně, Karlových Varech, Jablonci nad Nisou, Prostějově a v Přerově.

H&M nabízí dámské, pánské i dětské oblečení, obuv a doplňky podle nejnovějších trendů. V H&M můžete vybírat z širokého sortimentu kalhot, džínů, košilí, topů, šatů, svetrů a cardiganů, bund a kabátů, sukní, šortek, overalů, plavek, spodního prádla, sportovního oblečení, těhotenské módy, obuvi, ponožek, punčocháčů, čepic, rukavic, kravat a motýlků, tašek, pásků, slunečních brýlí, bižuterie a dalších produktů. Nechybí ani dekorativní kosmetika, štětce, kosmetické taštičky nebo vůně a parfémy.

Pokud máte H&M prodejnu daleko, můžete nakoupit z pohodlí vašeho domova i na H&M e-shopu. Kromě oblečení zde, stejně jako na prodejnách H&M, seženete i v sekci H&M Home doplňky do bytu a dekorace. Prohlédněte si H&M online katalog, ve kterém najdete nejnovější kolekce.

Kromě katalogu H&M pravidelně rozesílá akční nabídku v newslettrech, ze kterých jsme pro vás vytvořili H&M leták. Pokud chcete ušetřit, podívejte se také na H&M slevy a výprodeje, kde seženete nejmodernější dámské, pánské a dětské oblečení za výhodné ceny.

Podobné obchody jako H&M s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod H&M.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se