Aktuální letáky a letáky na příští týden Hecht

Hecht leták informace

Všechny platné Hecht letáky na jednom místě! Hecht leták pro tento i příští týden. Letáky jsou tematicky stylizované podle akčního zboží. Kromě letáků Hecht pravidelně čtyřikrát ročně vydává i Hecht katalog na období jaro, léto, podzim, zima. U nás si můžete prolistovat katalog i Hecht leták online.

Hecht je specialista pro dílnu a zahradu a nabízí svým zákazníkům kvalitní zboží na nízké ceny. Původně se řetězec orientoval pouze na prodej zahradní techniky, nabídka se ovšem postupem času rozšířila i na zahradní nábytek nebo vybavení dílen a nářadí. Pobočky Hecht najdeme kromě České republiky v dalších více jak 30 zemích světa například v Německu, Anglii, Maďarsku, Irsku, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Itálii, Francii, Španělsku, Švýcarsku, na Ukrajině, v Nizozemsku, Belgii, v Alžírsku, Egyptě a dalších.

V České republice je centrála Hecht postavena v Mukařově - Tehovci a další prodejny Hecht jsou v Benešově, České Lípě, Českém Krumlově, České Třebové, Českých Budějovicích, Havířově, v Jindřichově Hradci, Kolíně, Liberci, Litoměřicích, Opavě, Prostějově, Přerově, Roztokách u Prahy, Slaném, ve Starém Městě u Uherského Hradiště, Šestajovicích, Táboře, Trutnově a ve Velkém Meziříčí. Mimo to Hecht dodává zboží i partnerským prodejcům, takže produkty Hecht zakoupíte na více než 1 000 místech po celé republice.

Kromě kamenných prodejen je možné si produkty objednat i na Hecht e-shopu. Hecht nabízí sekačky, traktory, křovinořezy, kompostéry, štípače, sněhové frézy, skleníky a pařeniště, vozíky a kolečka, čerpadla a vodárny, štípače, nářadí, topidla, svářečky, míchačky, vysavače, kompresory, zemní vrtáky, generátory elektřiny, měřící přístroje, pracovní stoly a desky, čtyřkolky, buginy, motocykly, elektrokola, grily, sauny, bazény a příslušenství, chovatelské potřeby, dětské hračky, závlahové systémy, zahradní sety, lehátka, houpačky a spoustu dalšího zboží.

Na akční nabídku upozorňuje Hecht akční leták. Na našich stránkách si můžete prolistovat Hecht leták online. Kromě toho můžete nahlédnout i do Hecht katalogu, který vychází čtyřikrát do roka. Pokud si nevíte s výběrem zboží rady, vyškolený personál vám na každé Hecht pobočce ochotně pomůže.

Podobné obchody jako Hecht s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Hecht.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se