Footshop leták informace

Všechny platné Footshop letáky na jednom místě! Vybírejte z široké nabídky bot jako například Nike Air Max, Adidas Originals a dalších za skvělé ceny. Nenechte si ujít nejnovější akce. Akční nabídky pro vás vytváříme z newsletterů a můžete si je prolistovat v pohodlí domova na našich stránkách. Přinášíme vám Footshop leták online.

Oblíbený internetový obchod s obuví, Footshop, byl založen v roce 2011. První prodejna však byla otevřena až v roce 2014 v Praze v budově Orco. O dva roky později, v roce 2016, Footshop expandoval i za hranice České republiky, a to k našim sousedům do Bratislavy. Dalším městem, kde Footshop najdeme, je od roku 2017 i maďarská Budapešť. Pokud Vás zajímá o historii Footshopu více, přečtěte si rozhovor s Peterem Hajdučkem, zakladatelem Footshopu.

Pražská prodejna Footshop je otevřena v pondělí od 12:00 do 22:00, od úterý do soboty od 9:00 do 22:00 a v neděli od 9:00 do 20:00. Prodejna se nachází ve Vnitrobloku na Praze 7. Díky dlouhé otevírací době máte možnost do obchodu zamířit i pokud jste dlouho v práci. Pokud máte ovšem Footshop daleko, podívejte se na Footshop e-shop.

Footshop nabízí pánské, dámské i dětské boty známých značek jako například Nike, Converse, Vans, New Balance, Puma, Adidas Originals, Jordan, Supra a mnoho dalších. Footshop exkluzivně nabízí i limitovanou edici Yeezy Footshop. Vybírejte obuv všech velikostí za příjemné ceny. Na akční nabídky zboží upozorňuje Footshop newsletter, který obchod zasílá svým zákazníkům. My jsme z něj pro vás vytvořili aktuální Footshop leták, který si můžete prolistovat na našich stránkách. Nenechte si ujít speciální nabídky a akční ceny.

Pokud chcete ušetřit ještě víc, mrkněte se na Footshop slevy a nezapomeňte, že pokud objednáte zboží nad dva a půl tisíce, získáte doprava zdarma. Nakupujte tenisky, žabky, espadrilky, pantofle, sportovní obuv a další boty za skvělé ceny. Kromě bot ve Footshopu seženete i doplňky jako například tkaničky do bot, vložky do bot, ponožky, čepice a kšiltovky, opasky, ručníky a další.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1516 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo