Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Letáky z kategorie Hypermarkety a supermarkety

Family Market leták informace

Všechny platné Family Market katalogy a letáky na jednom místě! Nakupujte kvalitní mražené potraviny až do domu za akční ceny. Zásilková služba vydává jednou ročně katalog s veškerou aktuální nabídkou. Kromě toho vychází i Family Market leták, který si můžete na našich stránkách prolistovat online.

Family Market je firma, která nabízí svým zákazníkům rozvoz potravin až k vám domů. Historie společnosti se začala psát v roce 1964, kdy v Německu vznikla společnost Milchhof-Eiskrem. O deset let později zahájila dceřiná společnost firmy pod názvem eismann prodávat zmrzlinu, dorty a mražená jídla. V osmdesátých letech eismann začal expandovat i do dalších evropských zemích. V České republice eismann získal v roce 2013 firmu Family Frost a v roce 2015 se eismann stal ryze českou firmou, která nese dnešní název Family Market.

Family Market nabízí více než 200 výrobků. Vybírat můžete z mražených potravin jako je zelenina a ovoce, ryby a rybí speciality, maso a drůbež, bramborové výrobky a přílohy, hotová jídla a pizzy, zmrzliny, dezerty, pečivo a ostatní. Nechybí ani bezlepkové a bezlaktózové potraviny.

Zboží můžete vybírat v Family Market katalogu, si můžete online prolistovat na našich stránkách. Nákup si pak můžete objednat na Family Market e-shopu. Firma vám pak zboží přiveze až domů. Obchodní zástupce se s vámi pak domluví a jednou za čtrnáct dní vás bude Family Market pravidelně navštěvovat ve vámi zvolený den a čas. Nemusíte se bát, nezavazujete se k žádným pravidelným odběrům. Pokud si nevíte s výběrem potravin rady, prodejce zjistí vaše potřeby a představy a doporučí vám nejlepší výrobky pro vás a jejich vhodné kombinace.

Na webových stránkách společnosti najdete také inspiraci v podobě receptů nebo různé tipy a triky. Těšit se můžete například na vaření s Radkem Šubrtem nebo na zdravé recepty. Kromě toho pravidelně vychází i Family Market magazín, kde najdete připravované akce. Nezapomeňte se podívat na Family Market slevy, aby vám neunikly žádné akční nabídky.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Family Market.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se