Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Elektro Spáčil leták informace

Všechny platné Elektro Spáčil letáky na jednom místě! Elektro Spáčil vydává letáky pravidelně 2x měsíčně a jejich platnost je většinou od středy do úterý přespříštího týdne. V letácích na vás čekají akční nabídky a výprodeje elektra. Papírový leták už nemusíte shánět, protože u nás naleznete Elektro Spáčil leták online.

Elektro Spáčil nabízí široký sortiment elektra. Historie společnosti sahá až do roku 1990, kdy Josef Spáčil začal v Újezdu u Brna provozovat servis televizorů. Postupem času se servis změnil i na prodejnu nových televizí. Po čase společnost skončila se servisem a začala se věnovat prodeji bílé techniky a elektrospotřebičů. Do nedávna existovalo celkem třináct prodejen Elektro Spáčil. V současné době však Elektro Spáčil funguje už pouze v Újezdu u Brna.

Na prodejnách a v Elektro Spáčil e-shopu seženete ledničky a mrazáky, trouby, myčky na nádobí, vestavěné spotřebiče, pračky a sušičky, přístroje na přípravu nákupů, zpracování potravin, vaření a pečení, nádobí, pomocníky do kuchyně, vysavače, žehličky, přístroje na holení a depilaci, pro péči o lasy, parní čističe, šicí stroje, elektrické zubní kartáčky, televize, audio, video, elektroniku do automobilů, mobilní telefony, digitální fotoaparáty a kamery, navigace, notebooky, tablety, čtečky e-knih, příslušenství k PC, hračky, produkty vhodné pro péči o dítě, topení a chlazení, zahradní techniku, auto a moto příslušenství, nářadí a stroje, bazény a příslušenství, zahradní techniku, grily, zahradní nábytek, skleníky a pařníky, hnojiva, osiva, substáty, bojlery, drobné elektro do domácnosti, osvětlení, zabezpečovací systémy a další.

Firma každé dva týdny vydává několikastránkový Elektro Spáčil leták, který je plný akčních nabídek, slev a výprodejů. Těšit se můžete na zajímavé nabídky elektra od známých značek jako je například Apple, Asus, Amazon, Acer, Bosch, Braun, Babyliss, Bravo, Coleman, Conrad, Duracell, Eta, Electrolux, Hyundai, Kodak, LG, Lenovo, Microsoft, Nokia, Nikon, Olympus, Orion, Philips, Prestigio, Panasonic, Rowenta, Samsung, Sodastream, Sony, Scholl, Sencor, Tesla, Toshiba, Tescoma, Whirpool, Zanussi a mnoha dalších. Elektro Spáčil aktuální leták pro tento týden si můžete v pohodlí domova prolistovat online na našich stránkách.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Elektro Spáčil.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.