Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Elektro Oáza leták informace

Všechny platné Elektro Oáza letáky na jednom místě! Obchod pravidelně vydává akční letáky s aktuální nabídkou. Vybírejte z široké nabídky elektro sortimentu za příznivé ceny. V Elektro Oáza najdete nejen spotřebiče do domácnosti, ale i další produkty. Na papírový leták může zapomenout, protože u nás naleznete Elektro Oáza leták online.

Elektro Oáza spadá pod společnost Maděra a Šípek, která byla založena v roce 1992. Z počátku se firma specializovala výhradně na energetické montáže. O čtyři roky později, v roce 1996, byla otevřena první prodejna Elektro Oáza, která se orientuje na maloobchodní a velkoobchodní prodej elektra.

Společnost provozuje obchodní centrum Elektro Oáza, které se nachází v Poděbradech. Otevírací doba prodejny je od pondělí do neděle od 9:00 do 19:00, v sobotu je obchod otevřen už od 8:00. Zboží z Elektro Oáza však zakoupíte po celé České republice u partnerských obchodů nebo na Elektro Oáza e-shopu.

V Elektro Oáza pořídíte ledničky, mrazáky, pračky, sušičky, varné desky, sporáky, vestavné trouby, myčky, mikrovlnné trouby, odstavače par, kávovary, grily, fritézy, kráječe, kuchyňské roboty a mixéry, odšťavňovače, parní hrnce, pekárny, toustovače, vařice, rýžovače, elektrické pánve, holicí strojky, depilační strojky, zastřihovače, fény, kulmy, osobní váhy, tlakoměry, masážní přístroje, vysavače, žehličky, šicí stroje, parní čističe a mopy, hrnce, pánve, pečící formy, dětské chůvičky, televizory, navigace, digitální kamery, herní konzole, příslušenství, mobilní telefony, vysílačky, svítidla, počítače, tablety, notebooky, čtečky knih, tiskárny, sortiment pro zahradu, hračky, hodinky, autobaterie, žárovky a světla, elektroinstalační materiál a spoustu dalšího.

Kromě zboží Elektro Oáza nabízí i své služby jako elektromontáže, půjčovnu nářadí, nákup na splátky, dopravu zboží, svoz starého spotřebiče nebo montáže a instalace. Na nejnovější akční nabídky zboží upozorňuje aktuální Elektro Oáza leták, ve kterém najdete domácí spotřebiče a elektroniku za skvělé ceny. Platné letáky si můžete online prolistovat na našich stránkách, objevíte v nich speciální akce, Elektro Oáza slevy a výprodeje.

Podobné obchody jako Elektro Oáza s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Elektro Oáza.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se