Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Decathlon leták informace

Všechny platné Decathlon letáky na jednom místě! Decathlon leták pro tento i příští týden. Decathlon vydává letáky pravidelně 1x měsíčně. Decathlon letáky platí většinou od prvního do posledního dne v kalendářním měsíci. Letáky jsou tematicky stylizované podle aktuálního ročního období.

Kromě letáků Decathlon nepravidelně vydává i tematické katalogy například na zboží na jógu, jezdectví, myslivectví a další. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete Decathlon leták online.

Decathlon je oblíbený obchod se sportovními potřebami. Společnost vznikla ve Francii roku 1976, kdy ji založil Michel Leclercq. Po deseti letech firma expandovala do Německa a později kromě České republiky například i do Španělska, Itálie, Portugalska, Velké Británie, Číny, Indie, Malajsie, Jihovýchodní Asie, Jižní Afriky, na Filipíny a Austrálie. V současné době má Decathlon více než 1 100 prodejen v 38 zemích.

Po celé České republice nyní najdeme čtrnáct prodejen - v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Liberci, Hradci Králové, v Plzni, Českých Budějovicích, Mladé Boleslavy a Jihlavě. Sortiment značky je rozdělený na různé druhy sportů jako je jogging, lyžování, snowboarding, turistika, horská cyklistika, treking, balet a další. Decathlon vydává na každý měsíc aktuální leták, který se zaměřuje na probíhající sezónu. Kromě toho firma vydává i tematické katalogy, které se orientují pouze na jeden druh sportu například na jezdectví, lyžování, jógu nebo třeba na lov. Nepropásněte také akční nabídky z A3 sport letáku, Sportisimo letáku a Intersport letáku.

Kromě toho v obchodě najdeme sportovní oblečení, obuv, sportovní potřeby nebo doplňky a výživu pro sportovce jako nápoje, tyčinky, proteiny, bandáže kloubů a svalů, vložky do bot, hřejivé polštářky, sprchové gely a deodoranty, opalovací krémy a spreje, běžecké a cyklistické brýle, sluneční brýle, hodinky, navigace, sportovní kamery, čelovky, krokoměry, váhy, batohy, krosny, tašky přes rameno, malá zavazadla, dalekohledy a další.

Navíc Decathlon nabízí i servisní služby jízdních kol, lyží a snowboardů, bruslí, koloběžek, turistického vybavení, originální potisk oblečení a obuvi na přání nebo výrobu pohárů a medailí. Věrní zákazníci se mohou zapsat do věrnostního programu a získat zákaznickou kartu, na kterou pak sbírají body. Za každých utracených 10 Kč získáte 1 bod. Po nasbírání 600 bodů vám Decathlon zašle voucher v hodnotě 100 Kč. Kromě toho v programu máte 90 dní na výměnu zboží a také máte možnost využít rezervaci zboží na obchodě do jedné hodiny.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod DECATHLON.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.