Decathlon leták informace

Všechny platné Decathlon letáky na jednom místě! Decathlon leták pro tento i příští týden. Decathlon vydává letáky pravidelně 1x měsíčně. Decathlon letáky platí většinou od prvního do posledního dne v kalendářním měsíci. Letáky jsou tematicky stylizované podle aktuálního ročního období.

Kromě letáků Decathlon nepravidelně vydává i tematické katalogy například na zboží na jógu, jezdectví, myslivectví a další. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete Decathlon leták online.

Archiv letáků

Decathlon je oblíbený obchod se sportovními potřebami. Společnost vznikla ve Francii roku 1976, kdy ji založil Michel Leclercq. Po deseti letech firma expandovala do Německa a později kromě České republiky například i do Španělska, Itálie, Portugalska, Velké Británie, Číny, Indie, Malajsie, Jihovýchodní Asie, Jižní Afriky, na Filipíny a Austrálie. V současné době má Decathlon více než 1 100 prodejen v 38 zemích.

Po celé České republice nyní najdeme čtrnáct prodejen - v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Liberci, Hradci Králové, v Plzni, Českých Budějovicích, Mladé Boleslavy a Jihlavě. Sortiment značky je rozdělený na různé druhy sportů jako je jogging, lyžování, snowboarding, turistika, horská cyklistika, treking, balet a další. Decathlon vydává na každý měsíc aktuální leták, který se zaměřuje na probíhající sezónu. Kromě toho firma vydává i tematické katalogy, které se orientují pouze na jeden druh sportu například na jezdectví, lyžování, jógu nebo třeba na lov. Nepropásněte také akční nabídky z A3 sport letáku, Sportisimo letáku a Intersport letáku.

Kromě toho v obchodě najdeme sportovní oblečení, obuv, sportovní potřeby nebo doplňky a výživu pro sportovce jako nápoje, tyčinky, proteiny, bandáže kloubů a svalů, vložky do bot, hřejivé polštářky, sprchové gely a deodoranty, opalovací krémy a spreje, běžecké a cyklistické brýle, sluneční brýle, hodinky, navigace, sportovní kamery, čelovky, krokoměry, váhy, batohy, krosny, tašky přes rameno, malá zavazadla, dalekohledy a další.

Navíc Decathlon nabízí i servisní služby jízdních kol, lyží a snowboardů, bruslí, koloběžek, turistického vybavení, originální potisk oblečení a obuvi na přání nebo výrobu pohárů a medailí. Věrní zákazníci se mohou zapsat do věrnostního programu a získat zákaznickou kartu, na kterou pak sbírají body. Za každých utracených 10 Kč získáte 1 bod. Po nasbírání 600 bodů vám Decathlon zašle voucher v hodnotě 100 Kč. Kromě toho v programu máte 90 dní na výměnu zboží a také máte možnost využít rezervaci zboží na obchodě do jedné hodiny.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1281 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

nebo