Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

CZ nábytkář leták informace

Všechny platné CZ nábytkář letáky na jednom místě! CZ nábytkář vydává letáky nepravidelně několikrát ročně a jejich platnost je většinou dva měsíce. Objevujte zajímavé nabídky a slevové akce, přinášíme vám CZ nábytkář leták online ve kterém najdete postele, sedací soupravy a další nábytek za výhodné ceny.

CZ nábytkář je síť prodejen s nábytkem. Partnerských prodejních míst najdeme na území České republiky celkem čtyřicet devět. Pokud si zboží objednáte přes CZ nabytkář e-shop, můžete si ho na jakékoli prodejně bez poplatků osobně vyzvednout. Internetový obchod nabízí více než osm tisíc kusů nábytku.

Sortiment velkoobchodní sítě CZ nábytkář zahrnuje sedací soupravy, pohovky, postele, válendy, křesla, taburety, obývací stěny, předsíňové stěny, ložnice, matrace, rošty, dětské pokoje, skříně, komody, kuchyně, stoly, židle, jídelní sety, kancelářská nábytek, regály, sedací vaky a další. Na pravidelné akce upozorňuje CZ nábytkář leták, který platí v celé partnerské síti.

CZ nábytkář spadá pod společnost Kasvo, která si klade za cíl prodávat zákazníkům kvalitní výrobky za rozumné ceny. Kamenné prodejny, kde zakoupíte i nábytek z CZ nábytkář akčního letáku najdeme v Uherském Hradišti, Uherském Brodě, ve Zlíně, Vsetíně, Šternberku, v Novém Jičíně, Bzenci, Hodoníně, Přerově, Prostějově, Havířově, Boskovicích a v Českých Budějovicích. Společnost je na českém trhu už od roku 1991. Kromě v Čechách firma působí i na Slovensku, kde provozuje velkoobchodní síť SK nábytkár. Projekty CZ nábytkář a SK nábytkár byly založeny v roce 2007.

Kromě akčního letáku najdeme nabídku zlevněného zboží, akčního a výprodejového nábytku také v internetovém obchodě CZ nábytkář. U nás však najdete CZ nábytkář leták a všechny akční nabídky pohromadě, nový nábytek za přijatelné ceny si tak můžete vybrat z pohodlí domova.

Podobné obchody jako CZ nábytkář s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod CZ nábytkář.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se