Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Country Life leták informace

Všechny platné Country Life letáky na jednom místě! Nakupujte biopotraviny, zdravou výživu nebo přírodní kosmetiku v oblíbeném obchodě za skvělé ceny. Akční nabídky pro vás vytváříme z newsletterů, které obchod zasílá zaregistrovaným zájemcům na e-mail. Kromě toho Country Life vydává i tematický časopis Dobroty. U nás najdete aktuální časopis i Country Life leták online

Country Life je největším distributorem a prodejcem biopotravin a bioproduktů a jedním z největších obchodníků na českém trhu v oblasti zdravé výživy. Firma má své vlastní ekologické centrum v Nenačovicích u Berouna, kde se nachází i ekofarma a biopekárna.

Kromě toho Country Life provozuje i velkoobchod s 2 500 výrobků, z toho 1 500 v biokvalitě. Sortiment velkoobchodu zahrnuje trvanlivé a chlazené potraviny, ovoce a zeleninu, pečivo, ekologické čisticí prostředky a přírodní kosmetiku.

V Praze je v současné době celkem osm Country Life prodejen a jednu v Ostravě. První prodejna byla otevřena na začátku devadesátých let v Praze v ulici Melantrichova. Další prodejny se nacházejí například v ulicích Jungmannova nebo Liliová. V některých Country Life prodejnách najdeme i Country Life restauraci se samoobslužným výběrem veganského občerstvení, salátů nebo zeleninových a ovocných šťáv.

Country Life nabízí bohatý sortiment obilovin, luštěnin, ořechů, semínek, bezlepkového pečiva, čerstvého pečiva, náhražek masa a vajec, dětské výživy, olejů, ochucovadel, nápojů, doplňků stravy a dalšího zboží. Dále na Country Life prodejnách nebo v Country Life e-shopu zakoupíte přírodní kosmetiku, ať už pečující nebo dekorativní, přírodní mýdla, deodoranty, parfémy a ekologickou drogerii jako čistící a prací prostředky, přípravky na mytí nádobí nebo hygienické potřeby.

Na akční nabídky zboží upozorňuje Country Life leták, který pro vás vytváříme z newsletterů a můžete si ho online prolistovat na našich stránkách. Mimo letáků Country Life vydává s časopis Dobroty, který najdete v prodejnách zdravé výživy po celé republice nebo také zde. Pokud chcete v obchodě Country Life ušetřit, mrněte na Country Life slevy.

Podobné obchody jako Country Life s akčními letáky a katalogy

Skutečně chcete přijít o  5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Country Life?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.