Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Conrad leták informace

Všechny platné Conrad letáky a katalogy na jednom místě! Nakupujte elektroniku za ty nejlepší ceny online z pohodlí vašeho domova. Conrad letáky jsou tvořeny z newsletterů. Kromě toho pravidelně vychází i Conrad katalogy, ten aktuální si můžete prohlédnout na našich stránkách. S námi vždy nakoupíte výhodně.

Conrad patří k největším zásilkovým společnostem v oblasti elektroniky v Evropě. Rodinná firma Conrad byla založena v roce 1923 v Berlíně. V České republice Conrad Electronic začal působit v roce 2007, kdy se firma soustředila pouze na velkoobchod. O dva roky později se Conrad v tuzemsku zaměřil i na maloobchod.

Celosvětově sortiment společnosti Conrad zahrnuje více než jeden milion produktů, v České republice Conrad nabízí přes 170 000 typů mezi které patří například počítače, tiskárny, skenery, notebooky, tablety, příslušenství k počítačům, televize, fotoaparáty, kamery, herní konzole, reproduktory, osvětlení, autodoplňky, parkovací systémy, navigace, měření spotřeby energie, elektroinstalace a vodní instalace, hodiny, akumulátory a baterie, součástky a kabely, nářadí, montážní materiál, ochranné pomůcky, zahradní technika, dekorace, přístroje do koupelny, teploměry a meteostanice, domácí spotřebiče, hračky, modely, radiostanice, vysílačky, hudební nástroje, modely a mnoho dalšího.

Sortiment Conrad e-shopu nabízí produkty světových značek jako například Microsoft, Philips, Samsung, Bosh, Garmin, SanDisk, Canon, LG, Osram a mnoho dalších. Kromě toho má společnost i řadu privátních značek mezi které patří VOLTCRAFT®, TOOLCRAFT, MODELCRAFT, Reely, Conrad Energy, C-Control, renkforce, eurochron, speaka nebo Mc Crypt.

V současné době Conrad nemá v České republice žádnou kamennou prodejnu, zboží lze objednat jen online. Přinášíme vám Conrad leták plný akčních nabídek a novinek z Conrad e-shopu. Prolistujte si aktuální akce a ušetřete. Pokud chcete nakoupit opravdu výhodně, máme pro vás Conrad slevové kupóny. Navíc pokud nakoupíte v internetovém obchodě na 1 000 korun, získáte dopravu zdarma.

Podobné obchody jako Conrad s akčními letáky a katalogy

Skutečně chcete přijít o  4 % zpět z ceny nákupu v obchodě Conrad?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se