Přinášíme vám aktuální nabídky zájezdů, které najdete v katalozích cestovních agentur a cestovních kanceláří. Prolistujte si aktuální katalogy pro tuto nebo nadcházející sezónu. Vyberte si zimní dovolenou, letní dovolenou nebo poznávací výlet na míru. Pokud chcete na dovolenou vyrazit hned, podívejte se na last minute zájezdy.

Nejnovější letáky

Archív letáků

Chystáte se na dovolenou, ale nevíte, jakou cestovní agenturu nebo cestovní kancelář si vybrat? Ať už se chcete vydat k moři, za exotikou, na hory nebo na poznávací zájezd, prolistujte si aktuální nabídky a vyberte si přesně to, co vám bude vyhovovat. Pokud o dovolené zatím jen přemýšlíte, můžete v katalozích také najít spousty inspirace.

Cestovní kanceláře a cestovní agentury vydávají každý rok několik katalogů. Podívejte se například na Čedok katalog. Čedok pro rok 2018 vydal katalogy Bulharsko a Řecko 2018; Turecko, Egypt, Kypr, Albánie, Černá Hora 2018; Španělsko, Kanárské ostrovy, Madeira, Itálie, Chorvatsko, Slovinsko 2018; Dětský klub Čedok – Scooby Doo 2018; Střední Evropa 2018; Poznávací zájezdy 2018; Dovolená v České republice 2018 a Dovolená 55+ Silver Club 2018. Kromě toho vychází i zimní katalogy.

Zajímavé zájezdy také najdete v Blue Style katalogu, Fischer katalogu nebo ve FIRO-tour katalogu. Kromě klasických katalogů cestovní kanceláře a cestovní agentury několikrát do roka vydávají i akční letáky, většinou s lákavou nabídkou last minute zájezdů.

V této kategorii najdete i ČD travel katalog, který je určený nejen pro zaměstnance Českých drah, ale i pro širokou veřejnost. Najdete zde také katalogy pro letošní rok, ale i letáky s nejnovějšími zájezdy.

Do kategorie cestování jednoznačně patří i Flixbus leták. Flixbus letáky pro vás vytváříme z newsletterů, které společnost zasílá zájemcům. Podívejte se na akční nabídku zájezdů největší evropské sítě dálkových dopravců. Zelených autobusem Flixbus pak můžete cestovat po České republice, ale navštívit i různá evropská města za pár korun.

Cestování není drahou záležitostí, pokud víte, kde najít zájezdy za nejlepší ceny. V katalozích a letácích, které jsme pro vás připravili si rozhodně vybere každý, ať už jste milovníci relaxu na pláži, exotiky, akční dovolené, poznávání nových kultur nebo zimních sportů.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1255 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.