Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

ČD Travel katalog informace

Všechny platné ČD Travel katalogy, letáky a akční nabídky na jednom místě! ČD Travel vydává na několikrát ročně katalogy například s nabídkou dovolené po České republice a dalších zemích. Kromě toho nepravidelně vychází i ČD Travel online leták s akční nabídkou. U nás najdete všechny zájezdy online.

ČD Travel je cestovní kancelář pro zaměstnance Českých drah i pro běžné uživatele. Cestovní kancelář má již více než dvacetiletou tradici a nabízí cestování za velmi příjemné ceny. Většinovým vlastníkem společnosti jsou České dráhy a druhým Odborové sdružení železničářů.

Vybírat můžete ze zájezdů do Turecka, Bulharska, Řecka, na Mallorcu, do Finska, Polska, Thajska, Indonésie, Španělska, na Kanárské ostrovy, Maltu, do Albánie, Itálie, Chorvatska, na Kapverdské souostroví, do Maďarska, Rakouska, Slovinska, na Kypr, Slovensko nebo po České republice. Kromě odpočinkové dovolené jsou v nabídce i poznávací zájezdy, welness pobyty nebo pobyty pro seniory.

Zahraniční pobyty jsou s leteckou, vlakovou, autobusovou nebo vlastní dopravou. ČD Travel nabízí také pojištění nebo vlakové jízdenky například francouzské vlaky TGV, španělské AVE a TALGO nebo na české SC Pendolino, jízdenky na Eurostar vlaky, které projíždějí tunelem mezi Francií a Velkou Británií, vlaky na Dálný Východ a další.

Všechny zájezdy najdete v ČD Travel katalogu. Společnost vydává několik katalogů ročně. U nás si můžete prolistovat ČD Travel katalogy online. Kromě toho vám přinášíme i akční ČD Travel letáky s aktuální nabídkou nejen last minute zájezdů.

Prodejní centrum zájezdů a jízdenek najdete v Praze na hlavním nádraží. Otevírací doma je od pondělí do pátek od 9:00 do 17:00. Od 1. června do 31. 8. můžete ČD Travel pobočku navštívit i v sobotu od 9:00 do 14:00, v neděli je zavřeno. Kromě toho však můžete nákup uskutečnit i online na ČD Travel e-shopu.

Podobné obchody jako ČD Travel s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod ČD Travel.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.