Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Letáky z kategorie Hypermarkety a supermarkety

CBA leták informace

Všechny platné CBA letáky na jednom místě! CBA leták pro tento i příští týden. CBA vydává aktuální leták 1x týdně a 1x 12 dní. CBA letáky platí většinou od středy do úterý nebo od středy do neděle. Letáky jsou rozděleny na CBA premium a CBA potraviny.

Kromě akčních letáků CBA nepravidelně vydává i leták Speciální nabídka a na konci měsíce Měsíční nabídku pro následující měsíc. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete CBA leták online.

Družstvo CBA je síť velkoobchodů a maloobchodů, která byla založena v roce 1992 v Maďarsku. V současné době jsou obchodní řetězce provozovány i v České republice, Bulharsku, Litvě, Chorvatsku, Polsku, Rumunsku, Srbsku a na Slovensku.

Na našem území se historie CBA začala psát na konci devadesátých let. Řetězec se orientuje především na kvalitní potraviny, které pak nabízí svým zákazníků za dostupné ceny. Sortiment je velmi rozmanitý. CBA má také celou škálu svých privátních značek jako Twist, Nessy, Sweet Fantasy, Aridie, Frest nebo Ovonela. V obchodě najdeme více než 120 tisíc různých výrobků, z toho je 400 produktů privátních značek.

Tři sta třicet šest prodejen CBA je rozmístěno po celé České republice, nejvíce jsou však zastoupeny na vesnicích, kde svým zákazníkům nabízejí komfort jako velké prodejny ve městech, tak i příjemné domácí prostředí. V Praze najdeme jen tři prodejny - na Malé Straně, v Nuslích a v Podolí. Pro každou prodejnu je vydáván speciální akční leták, který je přizpůsobený sortimentu v místě, kde se prodejna nachází. Speciální leták, který je vydáván jednou za dva měsíce, poskytuje Speciální nabídku spotřební zboží jako jsou hrníčky, skleničky, cestovní lékarnička, struhadlo a další věci do domácnosti.

Jednou za týden pak vychází leták CBA Premium, kde si kromě aktuální akční nabídky užijete i trochu zábavy a vaření. Poslední stránky letáku jsou věnovány zajímavosti o určitém koření či bylince, receptům a nechybí ani křížovka. V letácích CBA potraviny a CBA Premium M najdeme akční ceny vybraných potravin, které platí dvanáct dní. Mimo to v letáku vždy nechybí jeden označený Víkendová super cena, na který se od pátku do neděle vztahuje speciální sleva.

Pro své věrné zákazníky má řetězec připravený i věrnostní program. Za každý nákup nad 200 Kč získáte jeden bod, nasbírané body pak můžete vyměnit za slevu na určité výrobky jako jsou potřeby do domácnosti, hračky nebo hry.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod CBA.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se