Brumla leták informace

Všechny platné Brumla letáky a katalogy na jednom místě! Brumla je největší online second hand s dětskou a dámskou módou. Mrkněte se na nejnovější akce, které najdete na našich stránkách. Akční nabídky pro vás vytváříme z newsletterů. U nás najdete aktuální akční nabídku Brumla online.

Brumla je největší český online second hand. Historie internetového obchodu se začala psát v roce 2004. Na Brumla e-shopu každý týden najdete deset tisíc kusů dětského oblečení. Kromě zboží z druhé ruky Brumla nabízí i nové outletové kousky. Přestože je e-shop specializovaný hlavně na značkové oblečení pro děti od narození do šestnácti let, vyberou si i rodiče, kteří mohou nakupovat v pánském a dámském second handu. Kromě České republiky Brumla působí i na Slovensku.

Pokud si chcete pořídit levné oblečení z Anglie, podívejte se na Brumla.cz, kde najdete značkové oblečení jako například od Next, Gap, Marks&Spencer, Zara, H&M, Adidas, Nike, George a spoustu dalších. Second hand mění nabídku podle aktuálního ročního období. Vybírejte z širokého sortimentu kalhot, kombinéz, kompletů, košil, halenek, kraťasů, mikin, svetrů, overalů, dek, osušek, spodního prádla, ponožek, šatů, sukní, tepláků, legín, triček, županů, plavek, doplňků a dalšího zboží.

Každé pondělí a čtvrtek se můžete na Brumla.cz těšit na nové zboží. Nezapomeňte si také prolistovat Brumla leták, který nabízí akční ceny produktů z oblíbeného second handu. Leták pro vás vytváříme z Brumla newsletteru, který obchod zasílá svým zákazníkům. U nás najdete všechny akce, speciální nabídky a Brumla slevy na jednom místě.

Nákup na Brumla.cz je speciální také tím, že zboží si nemusíte hned objednávat, ale můžete si ho rezervovat. Rezervace platí patnáct dní a za tu dobu si můžete k nákupu přidávat i další kousky. Ušetříte tak na poštovném, protože vám přijde zboží v jednom balíčku. Navíc pokud nakoupíte na 1 500 korun, získáte dopravu zdarma. Nakupujte levné a přesto kvalitní oblečení z Anglie. Brumla nabízí unikátní oblečení, tak se nemusíte bát, že potkáte někoho stejně oblečeného.

Podobné obchody jako Brumla s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Brumla.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.