Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.

Archiv letáků

Black Red White leták informace

Všechny platné Black Red White letáky na jednom místě! Black Red White leták pro tento i příští týden. Black Red White vydává letáky pravidelně 1x měsíčně. Black Red White letáky platí většinou od prvního do posledního dne v kalendářním měsíci. Kromě letáku Black Red White nepravidelně vydává u katalog. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete Black Red White leták online.

Společnost Black Red White je polský výrobce nábytku. Firma byla založena v roce 1991 ve městě Chmielek. Black Red White je největším výrobcem nábytku v Polsku, kromě toho pobočky najdeme v dalších více než čtyřiceti zemích mezi které patří i Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Rusko, Lotyšsko, Litvě, Ukrajina, Bělorusko, Kazachstán, Řecko, Srbsko, Bosna a Hercegovina, Chorvatsko, Německo, Rakousko, Belgie, Holandsko, skandinávské země, Velká Británie, Irsko, USA a Kanada. Skupina Black Red White, pod kterou firma spadá, má dalších asi 20 dceřiných společností.

Celkem je postaveno kolem 2 300 Black Red White prodejen. Sortiment obchodu nabízí sedací soupravy a pohovky, kuchyně, postele, kancelářský nábytek, komody, matrace a rošty, noční stolky, psací stoly, police, postele, knihovny a regály, skříně, skříňky a vitríny, televizní stolky, konferenční stolky, jídelní stoly a židle, toaletní stolky, věšáky, botníky, zrcadla, nábytek do dětského pokoje a další. Akční ceny zboží vždy najdete v Black Red White aktuálním letáku nebo Black Red White katalogu. Black Red White leták platí vždy celý kalendářní měsíc. Aktuální letáky a katalogy pro vás chystáme na těchto stránkách.

Kromě prodejen lze zboží zakoupit i na Black Red White e-shopu. Firma zboží rozváží po celé České republice. Při objednávce do 5 000 korun zaplatíte za dopravu 349 korun, od 5 000 do 20 000 korun doprava stojí 499 korun a pokud nakoupíte nad 20 000, máte dovoz zdarma. Mimo je možné objednané zboží vyzvednout i osobně na pobočce v Ostravě.

Společnost dbá na péči o životní prostředí. Díky moderní technologii dokáže poskytnout vysokou kvalitu produktů a zároveň šetřit přírodu. Nábytek Black Red White získal certifikát Ověřeno zákazníky od Heureky a obchodní podmínky e-shopu jsou schváleny spotřebitelskou organizací dTest.

Podobné obchody jako Black Red White s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Black Red White.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se