Aktuální letáky a letáky na příští týden Black Red White

Black Red White leták informace

Všechny platné Black Red White letáky na jednom místě! Black Red White leták pro tento i příští týden. Black Red White vydává letáky pravidelně 1x měsíčně. Black Red White letáky platí většinou od prvního do posledního dne v kalendářním měsíci. Kromě letáku Black Red White nepravidelně vydává u katalog. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete Black Red White leták online.

Společnost Black Red White je polský výrobce nábytku. Firma byla založena v roce 1991 ve městě Chmielek. Black Red White je největším výrobcem nábytku v Polsku, kromě toho pobočky najdeme v dalších více než čtyřiceti zemích mezi které patří i Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Rusko, Lotyšsko, Litvě, Ukrajina, Bělorusko, Kazachstán, Řecko, Srbsko, Bosna a Hercegovina, Chorvatsko, Německo, Rakousko, Belgie, Holandsko, skandinávské země, Velká Británie, Irsko, USA a Kanada. Skupina Black Red White, pod kterou firma spadá, má dalších asi 20 dceřiných společností.

Celkem je postaveno kolem 2 300 Black Red White prodejen. Sortiment obchodu nabízí sedací soupravy a pohovky, kuchyně, postele, kancelářský nábytek, komody, matrace a rošty, noční stolky, psací stoly, police, postele, knihovny a regály, skříně, skříňky a vitríny, televizní stolky, konferenční stolky, jídelní stoly a židle, toaletní stolky, věšáky, botníky, zrcadla, nábytek do dětského pokoje a další. Akční ceny zboží vždy najdete v Black Red White aktuálním letáku nebo Black Red White katalogu. Black Red White leták platí vždy celý kalendářní měsíc. Aktuální letáky a katalogy pro vás chystáme na těchto stránkách.

Kromě prodejen lze zboží zakoupit i na Black Red White e-shopu. Firma zboží rozváží po celé České republice. Při objednávce do 5 000 korun zaplatíte za dopravu 349 korun, od 5 000 do 20 000 korun doprava stojí 499 korun a pokud nakoupíte nad 20 000, máte dovoz zdarma. Mimo je možné objednané zboží vyzvednout i osobně na pobočce v Ostravě.

Společnost dbá na péči o životní prostředí. Díky moderní technologii dokáže poskytnout vysokou kvalitu produktů a zároveň šetřit přírodu. Nábytek Black Red White získal certifikát Ověřeno zákazníky od Heureky a obchodní podmínky e-shopu jsou schváleny spotřebitelskou organizací dTest.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1813 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo