Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.

Archiv letáků

Barevný ráj leták informace

Všechny platné Barevný ráj letáky na jednom místě! Barevný ráj leták pro tento i příští týden. Barevný ráj rozesílá letáky pravidelně jednou za čtrnáct dní do schránek všude, kde má prodejny. Barevný ráj letáky platí většinou od úterý do úterý přespříštího týdne. Změny bývají o státních svátcích. Na papírový leták však už nemusíte čekat, protože u nás naleznete Barevný ráj leták online.

Maloobchodní síť prodejen Barevný ráj spadá pod mateřskou společnost Barvy a laky Hostivař, zkráceně BAL. Dalšími dceřinými značkami firmy jsou prodejny Ráj drogerie, Kouzlo barev a Kouzlo drogerie. BAL na českém trhu působí už od roku 1893.

V České republice najdeme přes 70 prodejen Barevný ráj a jejich počet neustále roste. Řetězec se nachází jak na vesnicích, tak i ve větších městech. V prodejnách Barevný ráj najdeme široký sortiment nátěrových hmot za přijatelné ceny. Dvakrát měsíčně vychází Barevný ráj akční leták. Letáky a akčními nabídkami, slevami a výprodeji si můžete prolistovat na těchto stránkách z pohodlí domova. Přinášíme vám nejnovější Barevný ráj aktuální leták na tento týden.

Zboží si lze, kromě zakoupení v kamenných prodejnách, objednat i online a poté vyzvednout na vybrané prodejně. Na BAL e-shopu a v obchodech najdete průmyslové barvy na kovy, dřevo, podlahy, malířské barvy, barvy a laky na dřevo, barvy na kov, fasádní barvy a omítky, barvy na střechy a okapy, barvy na beton a bazény, barvy na radiátory, lepidla na podlahy a tapety, tónovací přípravky, speciální spreje a přípravky, ředidla nebo technické kapaliny.

Na Balshop.cz, kromě zboží barev a laků, seženete i lepidla, tmely, montážní pěny, stěrky a štuky, malířské suroviny, štětce, válečky a další pomůcky, kbelíky, misky, kosmetiku a hygienické potřeby, drogerii, prací a úklidové prostředky, sortiment do domácnosti a doplňky do bytu, hnojiva, osiva, ochranné pomůcky, chovatelské potřeby, autokosmetiku, směsi do ostřikovačů, nemrznoucí kapaliny, maziva, oleje a další.

Věrní zákazníci se mohou přidat do klubu Kouzlo barev a Kouzlo drogerie, kde každý člen získá zákaznickou kartu. Při předložení na prodejně označené Kouzlo barev a Kouzlo drogerie, pak zákazník získá při nákupu dárek nebo slevu na vybrané produkty.

Podobné obchody jako Barevný ráj s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Barevný ráj.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se