Archiv akčních letáků informace

Propásli jste svou oblíbenou akci v některém z obchodů? Nezoufejte, akce se často opakují. U nás najdete archiv letáků, kde si můžete dohledat, jak často se akce opakují a odhadnout tak, kdy se můžete na akci na váš oblíbený produkt těšit. Prolistujte si staré akční letáky obchodů jako například Lidl, Kaufland, Tesco, Penny Market, Albert, Billa a dalších.

Na této stránce jsme pro vás připravili letáky, které už sice nejsou platné, ale můžete si v nich vyhledat dřívější slevové akce a zjistit, kdy byly vaše oblíbené potraviny nebo jiné zboží v nabídce za akční ceny. Většina slevových akcí se opakuje v pravidelných intervalech, a tak vám i tyto staré akční letáky mohou hodně napovědět, kdy budou další podobné slevy.

Vyprávěli vám známí, co pořídili v některém z tematických týdnů v supermarketu Lidl a vás mrzí, že jste speciální nabídku nestihli? V tom případě se můžete podívat, jak často se oblíbený týden opakuje a odvodit tak, kdy se ho zase dočkáte. Přinášíme vám minulé letáky jako například Lidl leták, Billa leták, Penny Market leták, Kaufland leták, Albert leták, Tesco leták nebo Globus leták.

Kromě potravin a spotřebního zboží v supermarketech zde najdete i nabídku z ostatních obchodů jako například obchody pro děti, drogerie, parfumérie, lékárny, obchody se sportovním oblečením a vybavením, módou, elektronikou jako například Mall.cz leták nebo nábytkem, stavebním materiálem a mnoho dalších. Prolistujete si všechny neplatné letáky a můžete si udělat obrázek o tom, co budou obchody nabízet v konkrétním období.

Pokud listujete archivem akčních letáků, narazíte mimo jiné i na letáky a katalogy cestovních kanceláří a agentur. Díky tomu se můžete podívat, jestli se vám vyplatí jet na dovolenou hned nebo si počkat na nové katalogy s first minute zájezdy. Kromě toho se vám také mohou hodit letáky na prázdniny, Vánoce nebo Velikonoce, abyste si udělali obrázek o tom, jaké ceny můžete očekávat. Staré akční letáky se mohou hodit i na začátek školního roku. Pokud budete mít přehled, kdy jakou speciální akci očekávat, ušetříte nemalé peníze.

Chcete přijít o odměnu až 15 % z každého nákupu na internetu?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.