Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Alphega lékárna leták informace

Všechny platné Alphega lékárna letáky na jednom místě! Oblíbená lékárna vydává letáky pravidelně jednou měsíčně a jejich platnost je většinou od prvního do posledního dne kalendářního měsíce. U nás naleznete Alphega lékárna leták online. Kromě toho obchod vydává i jednou za dva měsíce Alphega Magazín.

Alphega lékárna je nezávislé sdružení lékárníků. První lékárna, zapojená do programu Alphega lékárna byla otevřena v roce 2001. V současné době v devíti evropských zemích najdeme více než 6 300 lékáren, a to v České republice, ve Francii, Itálii, Nizozemí, Německu, Turecku, Velké Británii a v Rumunsku. Počet zapojených lékáren však stále roste. Po celé České republice najdeme přes 260 členských lékáren.

Alphega lékárny spadají pod společnost Alliance Healthcare, která sídlí ve Francii. Hlavním cílem firmy je distribuce léčiv. Kromě toho se Alphega lékárny snaží i o prevenci svých zákazníků. Například si na Alphega lékárna pobočkách můžete nechat změřit cévní věk, který vám změří vyškolený personál pomocí speciálního přístroje, který je podobný tlakoměru. Celé měření zabere přibližně deset minut a je naprosto bezbolestné. Cévní věk je vyhodnocen na základě hodnot tepové frekvence, krevního tlaku a rychlosti pulsové vlny. V rámci prevence zvýšení cévního věku můžete v Alphega lékárně využít i odborné poradenství v oblasti krevního tlaku, redukce hmotnosti nebo při odvykání kouření. Kromě toho si můžete v Alphega lékárnách nechat změřit i plicní věk.

Na pravidelné akční nabídky upozorňuje Alphega lékárna leták, který vychází vždy na začátku kalendářního měsíce a jeho platnost je až do posledního dne měsíce. U nás si můžete prohlédnout Alphega lékárna leták online a žádná akce už vám neunikne. Kromě letáku Alphega lékárna vydává také jednou za dva měsíce Alphega lékárna magazín, ve kterém najdete tipy na alergii, informace o nejrůznějších nemocech a další rady.

Partnery Alphega lékárny jsou čeští i světový dodavatelé léčiv jako Apotex, Bayer, Boiron, Farmax, GSK, Glenmark, GreenSwan, Johnson and Johnson, KRKA, 3M, Meda, Med Index, Megafyt, Mylan, Omega Pharma, Pfizerm Reckitt Benckiser, Sandoz, Sanofi, Simply You, Stada, Swiss natural, Takeda, Tena, Terezia company, TEVA nebo Zentiva.

Podobné obchody jako Alphega lékárna s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Alphega lékárna.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.