Cestování

Tipy na výhodnou letní dovolenou, eurovíkendy a výlety po České republice!

Letní dovolená

Do léta je času ještě dost, nicméně krásnou letní dovolenou stojí za to naplánovat s předstihem. Rezervujte si ty nejlepší zájezdy za zvýhodněné ceny!

Barcelona

Barcelona je srdcem krásné španělské oblasti zvané Katalánsko. Je plná těch nejkrásnějších památek, ze kterých je nutné zmínit alespoň proslulou katedrálu Sagrada Família.

Řím

Všechny cesty prý vedou do Říma. Tak si to naplánujte tak, aby tam vedla i ta vaše příští. Řím je totiž mimořádně krásným městem, které stojí za to navštívit. Prohlédnout si můžete například notoricky známé Koloseum.

Londýn

Počasí v Londýně je možná trochu nevyzpytatelné, krásy města vám to však bohatě vynahradí. V Londýně se to památkami i zajímavými místy jen hemží. Vynechat byste určitě neměli proslulý Westminsterský palác s věží Big Ben.

Objevujte krásy Slovenska

Vyražte jen kousek za hranice a poznávejte krásy našich sousedů ze Slovenska. Vysoké i Nízké Tatry nabídnou neopakovatelný zážitek z vysokohorské turistiky!

Objevujte krásy Česka

Nechcete se trmácet za hranice? Máme pro Vás ty nejlepší nabídky na ubytování v Čechách a také tipy, kde strávit krásný a romantický víkend!

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1345 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo