Nabídka půjček

Razdva Půjčka od 5000 Kč do 100000 Kč Mám zájem

Profi Credit

Profi Credit je členem skupiny Profireal Group. Kromě České republiky působí v dalších 5 zemích světa a poskytla půjčky v hodnotě desítek miliard korun. Zaměřením Profi Credit jsou rychlé a dostupné půjčky přes internet, které můžete použít na cokoliv.

Podobné firmy

Profi Credit

Předností společnosti Profi Credit je zaměření na internetové půjčky a možnost sjednat půjčku kompletně online. Jelikož ale ne všichni důvěřují internetu, spolupracuje firma také s širokou sítí finančních poradců, jejichž prostřednictvím si lze služby sjednat.

Půjčky od Profi Credit

Společnost Profi Credit poskytuje několik typů úvěrů. Můžete si půjčit klasickou cestou na pobočce, nebo využít pohodlný a rychlý úvěr Razdva Půjčka, u které si můžete zvolit dobu splatnosti.

Nenechte se zaskočit tím, že je Razdva půjčka samostatná značka, jejím poskytovatelem je stále společnost Profi Credit. Která z půjček je pro vás vhodnější, zjistíte snadno pomocí srovnávače půjček.

Jiným produktem je Osobní Půjčka. S tou si půjčíte až 166 000 Kč, které po schválení dostanete už do 24 hodin. Splatnost této půjčky je 60 měsíců, úroková sazba je pevná a činní 38,32 %. Během splácení můžete využít až 3x bezplatné odložení splátek.

Příklad Razdva půjčky

  • Půjčka: 10 000 Kč
  • Doba splatnosti: 12 měsíců (klient si může vybrat, jak dlouho chce splácet)
  • Měsíční splátka: 1 094 Kč
  • Celkem zaplatíte: 13 128 Kč
  • Pevná úroková sazba: 68,76 %
  • RPSN: 68,76 %

Profi Credit recenze a zkušenosti

Největší výhodou Razdva půjčky je její dostupnost a absence potřeby chodit na pobočku. Půjčit si tak může i ten, kdo má například problémy s dopravou, nebo ten, kdo potřebuje peníze opravdu rychle. Toto pozitivum bohužel vyvažují vysoké úroky.

Pokud jde o zkušenosti, na internetu jsme zjistili, že společnost důsledně uplatňuje sankce v případě nesplácení. Stejně jako u všech úvěrů, i zde platí, že by si měl člověk půjčit jen tehdy, když má jistotu, že půjčku dokáže splatit. Lehkovážné sjednání úvěru je totiž nejlepší způsob, jak zbytečně přijít o peníze.

Kde hledat Profi Credit kontakt?

Společnost lze kontaktovat telefonicky nebo emailem, podle toho, co potřebujete. Pro správu úvěru a informace o jeho stavu slouží u Profi Credit přihlášení do Klientské zóny. Najdete ho na webu.

  • bezplatná linka pro žádost o půjčku: 800 166 000 (pracovní dny 8:00 – 20:00)
  • informace o smlouvách: 469 778 490 (pracovní dny 8:00 – 16:30)
  • Mimo pracovní dny využijte email: proficredit@proficredit.cz