Nabídka půjček

Ferratum Micro půjčka od 500 Kč do 20000 Kč Mám zájem

Ferratum Bank

Peníze za 1 minutu a první půjčka zdarma? To není sen, to je Ferratum! Oblíbený specialista na malé krátkodobé půjčky funguje i v České republice. S Ferratum Micro půjčkou získáte až 20 000 kč na cokoliv, snadno a po internetu.

Podobné firmy

Ferratum Bank

Představujeme Ferratum Micro – půjčku, se kterou můžete mít peníze už za minutu od schválení žádosti. Není potřeba žádné zbytečné papírování, zástava a ani nemusíte mít ručitele. Ferratum bank nabízí několik typů půjček, Ferratum Micro půjčka je z nich ale nejrychlejší.

Jedná se o krátkodobou půjčku na 7 – 45 dní. Dobu splatnosti si ale můžete prodloužit až o 60 dní. Kolik vám Ferratum půjčí? 500 Kč – 20 000 Kč podle toho, kolik potřebujete. Použití financí je navíc zcela na vás, půjčka je neúčelová.

Kolik stojí Ferratum půjčka?

Společnost Ferratum bank neúčtuje svou Micro půjčku pomocí úrokové sazby, ale pomocí poplatků. Jejich výši lze dohledat na webu společnosti. Platí ale jednoduché pravidlo – poplatek roste s výší půjčky a dobou splatnosti.

Ukazatelé ceny půjčky jako úroková sazba nebo RPSN jsou v případě této krátkodobé půjčky poněkud zavádějící. Ukazují totiž hodnoty vztažené na celý rok, vy ale půjčku splatíte za zlomek této doby.

Příklad Ferratum Micro půjčky

  • Půjčka: 10 000 Kč
  • Doba splatnosti: 30 dní (klient si může vybrat, jak dlouho chce splácet)
  • Celkem zaplatíte: 13 300 Kč
  • Úroková sazba: 401,5 %
  • RPSN: 3 113 %
  • Poplatek za půjčku: 3 300 Kč

Co říkají Ferratum recenze?

Mezi výhody půjčky patří například její online sjednání bez osobní schůzky. Půjčka je bez úroků, pouze s poplatkem za vyřízení a je poskytována i pro důchodce. K nevýhodám půjčky se řadí vysoké poplatky. Jestli je Ferratum Micro pro vás vhodné řešení, nebo jestli pro vás bude výhodnější jiná rychlá půjčka na trhu, vám pomůže zjistit náš srovnávač půjček.

Ferratum přihlášení

Ferratum Bank na svých internetových stránkách poskytuje klientům obdobu internetového bankovnictví. Po přihlášení do systému má klient své finance pod kontrolou, může nastavit výši splátek nebo datum splatnosti.

O společnosti Ferratum Bank

Ferratum Bank je součástí Finanční skupiny Ferratum Group, která vznikla roku 2005 a má pobočky ve 25 zemích světa. Ferratum bank p.l.c. je skutečně banka, licenci ale získala na Maltě. V ČR je ale samozřejmě registrovaná u České národní banky, a to jako pobočka zahraniční finanční a úvěrové instituce poskytující přeshraniční služby v ČR.

Jaký je na Ferratum kontakt?

  • Zákaznická infolinka – 245 001 715, 255 719 133
  • Email – info@ferratumbank.cz, pohledavky@ferratumbank.cz
  • V tomto eshope môžeš nakúpiť aj na Slovensku, pozri sa na Založ.ma.
  • Podobny sklep ING Bank Śląski mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.