EC Financial Services

EC Financial Services

Nabídka půjček

ExpressCash půjčka od 5000 Kč do 70000 Kč Mám zájem

EC Financial Services

EC Financial service je nebankovní společnost, která poskytuje úvěr „ExpressCash“. Je to rychlá neúčelová půjčka v hotovosti, kvůli které nemusíte nikam chodit. EC Financial Services je česká firma se sídlem v Praze; vznikla v roce 2012.

Podobné firmy

EC Financial Services

Preferujete hotovost? Máte rádi osobní jednání? A nechcete chodit nikam na pobočky? Pak jsou služby společnosti EC Financial Services přesně pro vás. Dali jsem dohromady základní informace, které byste určitě měli vědět.

ExpressCash – půjčka v hotovosti

Málokdo v Česku poskytuje rychlé půjčky v hotovosti. ExpressCash půjčka je ovšem zářnou výjimkou. Půjčit si můžete 5 000 Kč až 70 000 Kč se splatností 14, 17 nebo 20 měsíců (vyberete si sami).

Veškeré dokumenty a také přístup obchodních zástupců jsou, dle společnosti, férové a transparentní. Na webu najdete i obecnou podobu smlouvy, kterou si můžete předem prostudovat.

Příklad ExpressCash půjčky

  • Půjčka: 10 000 Kč
  • Doba splatnosti: 14 měsíců (lze si vybrat 14, 17 a 20 mesíců)
  • Měsíční splátka: 1 328 Kč
  • Celkem zaplatíte: 18 592 Kč
  • Úroková sazba: 15 %
  • RPSN: 272,44 %

Je na vás ExpressCash půjčka moc drahá? Zkuste srovnávač půjček, se kterým najdete úvěr na míru. Jednoduše zadáte požadovanou částku a dobu splatnosti a srovnávač najde nejlevější variantu.

Kdo je EC Financial Services?

Firma EC Finacial services, a. s. je nebankovní finanční společnost zapsaná u Městského soudu v Praze. Jde tedy o českou firmu. Specializuje se na poskytování osobních i podnikatelských půjček. Společnost existuje od roku 2012.

Osobní jednání prostřednictvím zástupců

Zejména hotovostní půjčky poskytuje společnost na základě osobního kontaktu s klientem. Obchodní zástupce společnosti navštíví žadatele nebo žadatelku přímo u nich doma a seznámí je se všemi náležitostmi a přesnými částkami. Po schválení půjčky doručí zástupce finanční hotovost osobně opět ke klientovi nebo klientce domů.

Výběr splátek probíhá také doma. Zástupce navštíví klienta nebo klientu každý měsíc v předem domluvenou dobu a osobně převezme splátku v hotovosti.

Jaké jsou s EC Finacial Services zkušenosti?

Na jednání zástupců společnosti si klienti stěžují jen minimálně. Musíme ale zmínit, že v jednom případě obchodní zástupkyně vybrané peníze nepředala, takže klientům způsobila značné problémy.

Obecně jsou lidé spokojení. Uznávají, že je půjčka drahá (půjčenou částku na úrocích výrazně přeplatíte), ale s průběhem půjčky neměli problémy.

ExpressCash kontakt:

Společnost nemá kamennou pobočku, kterou byste mohli osobně navštívit. Kontaktovat ji můžete pomocí telefonu nebo emailem. Případně se můžete obrátit přímo na některého z obchodních zástupců (seznam najdete na webu společnosti).

  • Telefon v pracovních dnech od 8 do 16h: 844 131 415
  • Email: pujcka@exca.cz