Pomozte přátelům s výhodnými nákupy a získejte 4 500 Kč

Rozdáváme 150 Kč za každé doporučení

Pro seznamování s Tipli nebyla nikdy lepší doba! Dočasně jsme totiž vylepšili podmínky programu “Doporuč a získej”. Nyní platí, že za novou registraci vámi doporučeného cashback nadšence od nás získáte 150 Kč bonusových odměn. Celkem můžete oslovit 30 kamarádů a získat až 4 500 Kč!

Za každého nového kamaráda vyplácíme 150 Kč - je jen na vás, zda si našetřené peníze užijete každý zvlášť nebo třeba společnými nákupy. Bonusovou odměnu vám odemkneme v momentě, kdy naspoříte 100 Kč z vašich nákupů a váš kamarád získá minimálně 50 Kč v potvrzených odměnách z nákupu.

Dopřejte vám i svým blízkým nákupy s úsměvem. Je to jednoduchá matematika. Čím více kamarádů se zaregistruje, tím více peněz získáte.

Jak to funguje

Jak mohu doporučit kamaráda?

Doporučit kamaráda můžete jedním z následujících způsobů:

  • Zkopírováním doporučovacího odkazu a zasláním kamarádům do E-mailu, Facebooku, WhatsAppu, Viberu nebo kamkoliv, kde jste v kontaktu
  • Vložením e-mailových adres kamarádů do formuláře níže na stránce - zašleme jim zprávu s popisem výhod Tipli, návodem na snadnou registraci a vložíme do e-mailu váš osobní doporučovací odkaz
  • Sdílením na sociálních sítích - vložte doporučovací odkaz na zeď na Facebooku nebo třeba tweetněte o výhodách Tipli a získejte odměnu 4 500 Kč

Jakou odměnu získám za doporučení kamaráda?

Za doporučení kamaráda získáte bonusovou odměnu 150 Kč. Na váš účet připíšeme bonusovou odměnu 150 Kč ihned, jakmile váš kamarád provede přes Tipli první nákup.

Získá nějakou odměnu také kamarád, kterého jsem doporučil?

Odměnu do začátku od nás kamarád bohužel nedostane. Pokud ale doporučí další kamarády získá, stejně jako vy, bonusovou odměnu 150 Kč.

Doporučil jsem kamaráda a v přehledu odměn za doporučení vidím informaci “čeká na potvrzení”. Kdy bude odměna za doporučení potvrzena? Kdy si ji mohu nechat vyplatit?

Bonusová odměna 150 Kč za doporučení bude potvrzena, jakmile váš kamarád získá přes Tipli minimálně 50 Kč v potvrzených odměnách (průměrný cashback je kolem 25 Kč, to znamená 2 nákupy kamaráda přes Tipli). Bonusové odměny lze vyplatit v momentě, kdy má uživatel na účtu minimální zůstatek 100 Kč v rámci potvrzených odměn z provedených nákupů. Pokud dojde k výplatě odměny, je pro další vyplacení bonusových odměn opět nutné dosáhnout zůstatku na účtu uživatele 100 Kč v rámci potvrzených odměn.

Kolik kamarádů mohu doporučit?

Doporučte nám 30 kamarádů a vydělejte 4 500 Kč. Za každé doporučení získáte 150 Kč.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 888 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.