Vybavte si domov díky Sconto nábytek e-shopu

11.9.2017

Zařizování nového bytu, rekonstrukce toho stávajícího nebo snad jen doplnění interiéru nějakou dekorací? Na Sconto nábytek najdete vše co potřebujete pro zařízení každé místnosti v domě i bytě.

Pěkný nábytek je základ každého domova. Prostorná čistá kuchyň, pohodlná postel a úložný prostor je něco, bez čeho se zkrátka neobejdete. Kde to a mnohem více nejrychleji najít? Přece na Sconto!

Historie firmy Sconto

Sconto nábytek je původně německá společnost. První obchod otevřel v roce 1990 v Bavorsku. Další pobočky záhy následovaly.

Na českém trhu Sconto začalo působit v roce 1995 – a to v pražských Stodůlkách. Už v roku 2006 se umístilo na třetím místě nábytkářských firem u nás.

Samotný e-shop Sconto.cz se rozjel roku 2006 – od té doby si veškeré zboží můžete objednat pohodlně online z pohodlí domova. Jejich zákaznická podpora je k dispozici 7 dní v týdnu a vybírat můžete z tisíce položek různých barevných provedení a stylů. Nábytek vám doručí až domů a na přání ho dokonce i odborně složí.

sconto nábytek

Co na Sconto.cz najdete?

Sconto kuchyně, obývací pokoj, pracovna, dětský pokojíček, koupelna a dokonce i zahrada. Ať už si chcete domov zařídit moderním způsobem se spoustou kovu a skla nebo dáváte přednost masivnímu provedení. V nabídce Sconto nábytku najdete minimalistické i precizně a do detailu vyvedené kousky, co prozáří celý váš byt i dům. Najdete zde časem prověřenou klasiku i originální kousky, které vám budou všichni přátelé závidět. Vsaďte na jejich nábytek a bytové dekorace a váš domov bude zkrátka nádherný!

Kde Sconto nábytek najdete?

V současnosti u nás firma Sconto provozuje 8 poboček – v Praze ve Stodůlkách a na Černím Mostě, v Brně, Ostravě, Ústí nad Labem, Liberci, Českých Budějovicích a Hradci Králové. Zboží si zde můžete nejen prohlédnout, ale dokonce si ho sem i nechat přivézt, když si ho objednáte online.

sconto.cz

Doporučené články

Doporučené články

Velikosti bot: Jak vybrat, aby boty opravdu sedly

Správné boty by měly být nejen stylové, ale také pohodlné. Mnohdy v nich přeci trávíte třeba i...
17.11.2017 Zobrazit článek

TOP 5 produktů z AliExpress #17

Nakupování na AliExpress neomrzí. Ponořte se s námi do světa originálních kousků za nejvýhodnější...
17.11.2017 Zobrazit článek

Tipy na vánoční dárky pro muže

Vymýšlení vánočních dárků nás často dokáže pořádně potrápit. Najít inspiraci totiž může být pěkný...
16.11.2017 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 809 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.