Vybavte si domov díky Sconto nábytek e-shopu

11.9.2017

Zařizování nového bytu, rekonstrukce toho stávajícího nebo snad jen doplnění interiéru nějakou dekorací? Na Sconto nábytek najdete vše co potřebujete pro zařízení každé místnosti v domě i bytě.

Pěkný nábytek je základ každého domova. Prostorná čistá kuchyň, pohodlná postel a úložný prostor je něco, bez čeho se zkrátka neobejdete. Kde to a mnohem více nejrychleji najít? Přece na Sconto!

Historie firmy Sconto

Sconto nábytek je původně německá společnost. První obchod otevřel v roce 1990 v Bavorsku. Další pobočky záhy následovaly.

Na českém trhu Sconto začalo působit v roce 1995 – a to v pražských Stodůlkách. Už v roku 2006 se umístilo na třetím místě nábytkářských firem u nás.

Samotný e-shop Sconto.cz se rozjel roku 2006 – od té doby si veškeré zboží můžete objednat pohodlně online z pohodlí domova. Jejich zákaznická podpora je k dispozici 7 dní v týdnu a vybírat můžete z tisíce položek různých barevných provedení a stylů. Nábytek vám doručí až domů a na přání ho dokonce i odborně složí.

sconto nábytek

Co na Sconto.cz najdete?

Sconto kuchyně, obývací pokoj, pracovna, dětský pokojíček, koupelna a dokonce i zahrada. Ať už si chcete domov zařídit moderním způsobem se spoustou kovu a skla nebo dáváte přednost masivnímu provedení. V nabídce Sconto nábytku najdete minimalistické i precizně a do detailu vyvedené kousky, co prozáří celý váš byt i dům. Najdete zde časem prověřenou klasiku i originální kousky, které vám budou všichni přátelé závidět. Vsaďte na jejich nábytek a bytové dekorace a váš domov bude zkrátka nádherný!

Kde Sconto nábytek najdete?

V současnosti u nás firma Sconto provozuje 8 poboček – v Praze ve Stodůlkách a na Černím Mostě, v Brně, Ostravě, Ústí nad Labem, Liberci, Českých Budějovicích a Hradci Králové. Zboží si zde můžete nejen prohlédnout, ale dokonce si ho sem i nechat přivézt, když si ho objednáte online.

sconto.cz

Doporučené články

Doporučené články

Pandora náramky | 4+1 tip, kde koupit Pandora šperky…

Toužíte po náramku Pandora, ale nechce se vám žít do příští výplaty o vodě a o chlebu? Mrkněte s...
19.1.2018 Zobrazit článek

Dálniční známka 2018 - tipy a slevy

Neplaťte zbytečné poplatky za dálniční známku. Pokud ji ještě nemáte, zjistěte, jak získat...
11.12.2017 Zobrazit článek

★ MALL.CZ | Aktuální a ověřené slevové kupóny

Kde najít aktuální a platné slevové kódy Mall.cz? Prohlédněte si naše tipy a zjistěte, kde najít...
19.7.2017 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 897 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.