Vybavte si domov díky Sconto nábytek e-shopu

11. 9. 2017

Zařizování nového bytu, rekonstrukce toho stávajícího nebo snad jen doplnění interiéru nějakou dekorací? Na Sconto nábytek najdete vše co potřebujete pro zařízení každé místnosti v domě i bytě.

Pěkný nábytek je základ každého domova. Prostorná čistá kuchyň, pohodlná postel a úložný prostor je něco, bez čeho se zkrátka neobejdete. Kde to a mnohem více nejrychleji najít? Přece na Sconto!

Historie firmy Sconto

Sconto nábytek je původně německá společnost. První obchod otevřel v roce 1990 v Bavorsku. Další pobočky záhy následovaly.

Na českém trhu Sconto začalo působit v roce 1995 – a to v pražských Stodůlkách. Už v roku 2006 se umístilo na třetím místě nábytkářských firem u nás.

Samotný e-shop Sconto.cz se rozjel roku 2006 – od té doby si veškeré zboží můžete objednat pohodlně online z pohodlí domova. Jejich zákaznická podpora je k dispozici 7 dní v týdnu a vybírat můžete z tisíce položek různých barevných provedení a stylů. Nábytek vám doručí až domů a na přání ho dokonce i odborně složí.

sconto nábytek

Co na Sconto.cz najdete?

Sconto kuchyně, obývací pokoj, pracovna, dětský pokojíček, koupelna a dokonce i zahrada. Ať už si chcete domov zařídit moderním způsobem se spoustou kovu a skla nebo dáváte přednost masivnímu provedení. V nabídce Sconto nábytku najdete minimalistické i precizně a do detailu vyvedené kousky, co prozáří celý váš byt i dům. Najdete zde časem prověřenou klasiku i originální kousky, které vám budou všichni přátelé závidět. Vsaďte na jejich nábytek a bytové dekorace a váš domov bude zkrátka nádherný! Navíc Sconto pravidelně vydává akční leták, ve kterém najdete to nejlepší zboží za ty nejpříznivější ceny.

Kde Sconto nábytek najdete?

V současnosti u nás firma Sconto provozuje 8 poboček – v Praze ve Stodůlkách a na Černím Mostě, v Brně, Ostravě, Ústí nad Labem, Liberci, Českých Budějovicích a Hradci Králové. Zboží si zde můžete nejen prohlédnout, ale dokonce si ho sem i nechat přivézt, když si ho objednáte online.

sconto.cz

Doporučené články

Doporučené články

Lidl otevírací doba a seznam prodejen…

Německý řetězec Lidl má po celé České republice 237 prodejen. Chcete znát jejich adresy a...
15.10.2018 Zobrazit článek

Podzimní Nákupy OnaDnes 2018 jsou tady!…

Přichází podzim a s ním největší akce tohoto ročního období - Nákupy OnaDnes! Na koupi stylového...
15.10.2018 Zobrazit článek

MyProtein: 5 produktů pro lepší výkon

Víte, k čemu je dobrý Impact Whey Protein? Nebo co jíst po tréninku, aby svaly rostly? Poradíme,...
12.10.2018 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1265 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.